Samorząd Uczniowski

18 VI 2019r. w wyniku demokratycznych wyborów przeprowadzonych wśród uczniów, którzy we wrześniu będą uczęszczali do IV, V, VI, VII i VIII klasy, wyłoniono nową przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego. Oprócz tego każdy uczeń oddawał głos na jednego kandydata w danej klasie, stawiając krzyżyk przy jego nazwisku. Spośród wszystkich zgłoszonych kandydatów najwięcej głosów otrzymali: Agata Kohnert i Nikola Truszczyska z klasy III, Mateusz Jabłonka oraz Hanna Mroczkowska z kl. IV, Wiktoria Frela i Martyna Mroczkowska z klasy V, Natalia Kępińska i Nikola Treder z kl. VI, Klaudia Taflińska, Magda Kościecha oraz Zuzanna Truszczyńska, która uzyskała największe uznanie w wyborze na przewodniczącą/ego szkoły, a tym samym zastąpi dotychczasową Wiktorię Mateńkę. Serdecznie gratulujemy.

Przewodnicząca- Zuzanna Truszczyńska

Członkowie Samorządu uczniowskiego: