Zestaw programów nauczania na rok szkolny 2019/2020.

 

 

 

 Szkolny zestaw programów nauczania w roku 2019/2020 w Szkole Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II  w  Czarnem Dolnem

 

 

L.p

 

Przedmiot/Nazwa programu

 

Wydawnictwo

 

Autor programu

 

Nr  dopuszczenia w szkolnym

zestawie

 

 

 

KL. IV- VIII

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Język polski „Słowa z uśmiechem”

 

WSiP

Ewa Horwath,

Anita Zegleń

Sp-zp-3/2018

 

V,VI,

 

2

 

Język polski „Słowa z uśmiechem”+ „Bliżej słowa”

 

WSiP

Ewa Horwath,

Anita Zegleń

Grazyna Kiełb

 

Sp-zp 3a/2018 VIII

 

3

Język polski „ Nowe słowa na start”

Nowa Era

Marlena Derlukiewicz

Sp-zp-20/2018

IV,VII

 

 

4.

 

Historia „Wczoraj i dziś”

 

Nowa Era

 

 

Tomasz Maćkowski

 

Sp-zp-29/2017 IV-VI

 

 

5

 

Historia „Wczoraj i dziś”

 

Nowa Era

 

 

Tomasz Maćkowski

 

Sp-zp-2/2019 VII-VIII

 

 

 6.

Wędrując ku dorosłości. Wychowanie do życia w rodzinie dla uczniów klas IV-VIII

 

 

Rubikon

 

Teresa Król

 

Sp zp-22/2017

 

 

7.

Język niemiecki Program nauczania języka niemieckiego w szkole podstawowej jako drugiego języka nowożytnego 

Nowa Era

Anna Jaroszewska

Sp –zp-8/2019

 

 

8

Matematyka „Program nauczania matematyki w klasach 4–8 szkoły podstawowej”

WSiP

Barbara Dubiecka-Kruk, Piotr Piskorski

 

Sp-zp 10/2018

IV,V,VII,VIII

 

 

9

Program nauczania języka angielskiego dla II etapu edukacji IV-VIII szkoły podstawowej

Nowa Era

K. Niedźwiedź, J. Sochaczewska –Kuleta ,

D. Wosińska

Sp-zp 3/2017 IV-VI

 

 

10

Technika  „Jak to działa”

Nowa Era

 

Lech Łobecki , Marta Łobecka

Sp-zp 5/2017

IV-VI

 

 

11.

Religia „Poznaję Boga i w Niego wierzę”

WAM

Komisja Wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu  Polski

Sp- zp 6/2017

IV-VI

 

 

12.

 

Wychowanie fizyczne program nauczania wychowania fizycznego II etapu szkoły podstawowej „Ruch zdrowie dla każdego”

Wydawnictwo Oświatowe Fosze

S. Żołyński

Sp- zp 7/2019 IV- VIII

 

 

13.

Fizyka „To jest fizyka”

Nowa Era

Marcin Braun , Weronika Śliwa

Sp-zp 1/2019

 

 

14.

Chemia „ Chemia Nowej Ery”

Nowa Era

Teresa Kulawik, M. Litwin

Sp-zp-9/2019

 

 

15.

Biologia „Program nauczania biologii –Puls Życia”

Nowa Era

Anna Zdziennicka

Sp- zp 6/2018 V-VIII

 

 

 

16.

Informatyka „Program nauczania informatyki” w klasach 4-8

WSiP

W.Kanas, A. Samulska, W.Jochemczyk, I. Krajewska –Kranas, M. Wyszczółkowski

Sp-zp-11/2018

IV-VIII

 

 

17.

WOS

Nowa Era

Barbara Furman

Sp-zp-12/2018 VIII

 

 

18.

 

Przyroda  „Tajemnice przyrody”

 

Nowa Era

 

J. Golanko

 

Sp-zp-15/2017 IV

 

 

19.

Geografia „Program nauczania geografii”

Planeta Nowa

Nowa Era

E. M Tuz, B. Dziedzic

Sp –zp 1/2018 V-VIII

 

 

20.

 

Plastyka  IV –VI „Do dzieła”

 

Nowa Era

 

Jadwiga Lukas, Krystyna Onak

Sp-zp 18/2017

 

 

 

21.

Plastyka  VII „ Do dzieła”

Nowa Era

Jadwiga Lukas, Krystyna Onak

Sp-zp-6/2019

 

 

22

Muzyka  IV-VI „Lekcja muzyki”

Nowa Era

Monika Gromek , Grażyna Kilbach

Sp-zp-20/2017

 

 

23.

Muzyka VII  „Lekcja muzyki”

Nowa Era

Monika Gromek , Grażyna Kilbach

Sp-zp-5/2019

 

 

24.

Edukacja dla bezpieczeństwa

Nowa Era

Jarosław Słoma

Sp-zp  7/2018

 

 

25.

Program nauczania języka angielskiego

Macmillian Pearson

E. Piotrowska ,T. Sztyber

Sp-zp 11/2019 VII-VIII

 

26.

Religia  VII,VIII Pójść za Jezusem Chrystusem

WAM

Komisja Wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu  Polski

Sp-zp- 12/2019

 

 

 

 

 

 

 

 27.

 

Religia „ W rodzinie dzieci Bożych”

 

WJK

 

Komisja wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu Polski

 

 

Sp- zp -28/2017

 

28.

Język Angielski I etap edukacyjny

„Program nauczania j. angielskiego”

 

Pearson  Longman

 

 

 

 

Mariola Bogucka

 

Sp-zp- 24/2017

 

29

Program nauczania dla I etapu kształcenia edukacji wczesnoszkolnej „ Elementarz odkrywców”

 

Nowa Era

 

T. Janicka Pabianek 

 

Sp- zp-4 /2019

 

30

 

Dzieciaki w Akacji

Nowa Era

Anna Stalmach-Tkacz

Sp-zp 3/2019

 

31

J. angielski wychowanie przedszkolne

„Wychowanie przedszkolne i klasy zerowe”

Pearson Longman

Mariola Bogucka , Dorota Łoś

Sp- zp   18/2018

 

32

Programuję przyszłość

 

Sylwia Blumkowska

Sp –zp 22/2018

 

33.

Kulinarne rewolucje

 

Karolina Józwowska

Sp-zp-23/2018

34.

Program szkolnego koła wolontariatu

„Czyń dobro”

 

Sylwia Blumkowska

Agnieszka Miller -Ważny

Magda Michalska

Sp zp -10/2019

 

                 

 

 

 
Programowanie