Plan uroczystości i apeli w roku szkolnym 2018/2019

                                                          Harmonogram uroczystości i imprez szkolnych  2018/2019

 

L.p

Nazwa apelu, uroczystości i konkursu

 

Termin realizacji

Odpowiedzialni

1.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 września  2018

Dyrektor szkoły, Wychowawcy klas, Samorząd Uczniowski

2.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Wrzesień 2018

S. Blumkowska,

D. Borzymowska

2.

 

Pasowanie klasy I na ucznia

Pasowanie na przedszkolaka

11 listopada 2018

S. Blumkowska.

M. Michalska, I. Topolewska

 

3.

Dzień Edukacji Narodowej

12 Października 2018

A. Mroczkowska,

 K. Rachowicz

4.

X Rocznica Nadania Szkole Imienia Papieża Jana Pawła II

16 Października 2018

Msza św. Ks. T. Grzywiński

Przedstawienie – A. Miller- Ważny, E. Reowicz, 

K. Józwowska

Prezentacja – D. Borzymowska

Mecz – M. Kowalczyk

Dekoracja – I. Topolewska,

M. Michalska

Konkursy –S. Blumkowska,

 A. Miller - Ważny

5.

Debata pod patronatem IPN

19 Października 2018

 M. Kowalczyk,

D. Borzymowska,

A. Miller- Ważny

6.

         Dzień Niepodległości

100 rocznica Odzyskania Niepodległości

9-11 Listopada   2018

Dyrektor

Wychowawcy

 Nauczyciele

A. Miller-Ważny

D. Borzymowska

7.

Światowy Dzień Życzliwości

 

Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

 

Listopad 2018

 

Opiekun SU- A. Miller-Ważny, Rzecznik Praw Ucznia -

M. Kowalczyk,

S. Blumkowska, M. Michalska

8.

Boże Narodzenie- jasełka i wigilia szkolna

Grudzień 2018

 

 

 M. Michalska, S. Blumkowska

I. Topolewska, E. Reowicz,

K. Józwowska, Ks. T. Grzywiński

9.

Zabawa karnawałowa

 Styczeń 2019

Wychowawcy klas, Wychowawcy świetlicy, Rada Rodziców

10.

Tydzień Bezpiecznego Internetu

Luty 2019

S. Blumkowska, D.Borzymowska

 

11.

Pasowanie klasy I na czytelnika biblioteki szkolnej

Marzec 2019

 

 

 

A. Mroczkowska

M. Kowalczyk

S. Blumkowska

12.

Pierwszy dzień wiosny „Zdrowo i wesoło”

Marzec 2019

 

 

Wychowawcy klas

 

13.

Bieg Żołnierzy Wyklętych

Luty/ Marzec  2019

M. Kowalczyk,

S. Blumkowska, A. Miller - Ważny

14.

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ Szkoła bez Przemocy”

Marzec 2019

S. Blumkowska, E. Reowicz,

M. Michalska,

A. Miller-Ważny

15.

BRD- turniej

Kwiecień 2019

 D. Borzymowska, K. Józwowska, A. Szczygielska, B. Radomska

16.

XI Powiatowa Olimpiada Czytelniczo-Literacka

Kwiecień 2019

M. Kowalczyk, A. Miller-Ważny, K. Józwowska,

M. Michalska, E Reowicz,

A. Mroczkowska

17.

Dzień Ziemi

Kwiecień 2019

E. Reowicz, K. Józwowska,

B. Radomska, M. Michalska

18.

Gminny Konkurs Wiedzy Ogólnej

,,Bystra główka” - dla klas V- VIII

Maj 2019

I. Topolewska, A.Miller-Ważny,

S. Blumkowska,

A. Mroczkowska,

D. Borzymowska

 

19.

Konstytucja 3 maja

Maj 2019

K. Rachowicz ,

 A. Mroczkowska

20.

Dzień Rodziny - Festyn

Maj/Czerwiec 2019

Wszyscy nauczyciele

21.

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Czerwiec 2019

Wychowawcy klas, Samorząd Uczniowski

 

 

 

Programowanie