Plan uroczystości i apeli w roku szkolnym 2018/2019

                                                         

Harmonogram uroczystości i imprez szkolnych  2019/2020

w roku szkolnym

 

 

 

L.p

Nazwa apelu, uroczystości i konkursu

 

Termin realizacji

Odpowiedzialni

1.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września  2019

Dyrektor szkoły, Wychowawcy klas, Samorząd Uczniowski

2

Narodowe czytanie Nowele polskie

6 września 2019

Dyrektor, A. Miller Wazny,M. Michalska, I. TopolewskaA. Mroczkowska, K. Józwowska

 

3.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Wrzesień 2019

S. Blumkowska,

D. Borzymowska

4.

 

Pasowanie klasy I na ucznia

Pasowanie na przedszkolaka

Październik 2019

 M. Michalska, I. Topolewska

K. Józwowska

5.

Dzień Edukacji Narodowej

14 Października 2018

A. Mroczkowska,

 A. Miller Wazny

6.

XI Rocznica Nadania Szkole Imienia Papieża Jana Pawła II

14 Października 2019

K. Józwowska

S. Blumkowska,

 

7.

Szkolny Konkurs Pieśni patriotycznej

Apel z okazji Odzyskania Niepodległości

30 Października 2019

 M. Kowalczyk, D. Borzymowska,

S. Blumkowska, I. Topolewska

8.

        

Bieg Niepodległości

9  Listopada   2019

S. Blumkowska, A. Walczak

M. Michalska, E. Reowicz

9.

Powiatowa Olimpiada Czytelnicza

19 Listopada 2019

A. Miller-Ważny, K. Józwowska

M. Kowalczyk, A. Mroczkowska

S. Blumkowska, E. Reowicz

10

Światowy Dzień Życzliwości

 

Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

 

21 Listopada 2019

 

Opiekun SU- A. Miller-Ważny, Rzecznik Praw Ucznia -

M. Kowalczyk,S. Blumkowska, M. Michalska

11

Gminny Konkurs Wiedzy „ Bystra

Główka” kl. IV-VIII

Grudzień 2019 r

D.Borzymowska,  A. Miller – Ważny

A. Walczak, E. Gudowska

12.

Boże Narodzenie- jasełka i wigilia szkolna

Grudzień 2019

 

 

 M. Michalska, A. Mroczkowska

S. Blumkowska , E. Reowicz,

K. Józwowska,

13

Zabawa karnawałowa

 10 Stycznia  2020

Wychowawcy klas, Wychowawcy świetlicy, Rada Rodziców

14.

Tydzień Bezpiecznego Internetu

Luty 2020

S. Blumkowska, A. Serafinowicz

 

15.

Pasowanie klasy I na czytelnika biblioteki szkolnej

Marzec 2020

 

 

A. Mroczkowska, I. Topolewska

16.

Pierwszy dzień wiosny „Zdrowo i wesoło”

Marzec 2020

 

 

Wychowawcy klas

 

17.

Bieg Żołnierzy Wyklętych

Luty/ Marzec  2020

M. Kowalczyk,

S. Blumkowska, A. Miller – Ważny, A. Walczak, A. Serafinowicz

18.

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ Szkoła bez Przemocy”

Marzec 2020

S. Blumkowska, E. Reowicz,

M. Michalska,

A. Miller-Ważny

19.

Dzień Ziemi

Kwiecień 2020

E. Reowicz, K. Józwowska,

A. Serafinowicz, M. Michalska

20.

75 rocznica powstania szkoły

Maj 2020

Dyrektor/ Nauczyciele

21.

Konstytucja 3 maja

Maj 2020

K. Rachowicz ,M. Kowalczyk , D. Borzymowska

 

22.

Debata społeczna

Maj  2020

M. Kowalczyk , D. Borzymowska

S. Blumkowska, A. Miller – Ważny,

M. Michalska

 

23.

Dzień Rodziny - Festyn

Maj/Czerwiec 2020

 

Wszyscy nauczyciele

21.

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Czerwiec 2020

 

Wychowawcy klas, Samorząd Uczniowski

 

 

 

 

 

Programowanie