Szkoła Podstawowa - Klasa klasa VI

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:05 - 08:50 Przyroda Nr. 14-sala przyrodnicza mgr inż.Edyta Gudowska
Język Polski Nr. 13 -sala polonistyczno-historyczna mgr Agnieszka Miller Ważny
Matematyka Nr 12 - sala matematyczno - komputerowa mgr Dorota Borzymowska
08:55 - 09:40 Religia Nr. 14-sala przyrodnicza mgr Teresa Antolak
09:50 - 10:35 Historia Nr. 13 -sala polonistyczno-historyczna mgr Agnieszka Miller Ważny
11:50 - 12:35 Wychowanie Fizyczne Sala gimnastyczna mgr Mirosław Kowalczyk

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:05 - 08:50 Muzyka Nr. 14-sala przyrodnicza Izabela Topolewska
08:55 - 09:40 Język Polski Nr. 13 -sala polonistyczno-historyczna mgr Agnieszka Miller Ważny
09:50 - 10:35 Matematyka Nr 12 - sala matematyczno - komputerowa mgr Dorota Borzymowska
10:45 - 11:30 Wychowanie Fizyczne Sala gimnastyczna mgr Mirosław Kowalczyk
11:50 - 12:35 Plastyka Nr. 14-sala przyrodnicza Izabela Topolewska
12:45 - 13:30 Zajęcia z artkułu 42. Nr 12 - sala matematyczno - komputerowa mgr Dorota Borzymowska
13:30 - 14:20 Język Angielski Nr. 14-sala przyrodnicza mgr Kamila Rachowicz

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:05 - 08:50 Matematyka Nr 12 - sala matematyczno - komputerowa mgr Dorota Borzymowska
08:55 - 09:40 Matematyka Nr 12 - sala matematyczno - komputerowa mgr Dorota Borzymowska
09:50 - 10:35 Przyroda Nr. 14-sala przyrodnicza mgr inż.Edyta Gudowska
10:45 - 11:30 Religia Nr. 14-sala przyrodnicza mgr Teresa Antolak
11:50 - 12:35 Język Polski Nr. 13 -sala polonistyczno-historyczna mgr Agnieszka Miller Ważny
12:45 - 13:30 Wychowanie Fizyczne Sala gimnastyczna mgr Mirosław Kowalczyk

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
00:00 - 00:00 Zajęcia komputerowe Nr 12 - sala matematyczno - komputerowa mgr Dorota Borzymowska
08:05 - 08:50 Matematyka Nr 12 - sala matematyczno - komputerowa mgr Dorota Borzymowska
08:55 - 09:40 Język Polski Nr. 13 -sala polonistyczno-historyczna mgr Agnieszka Miller Ważny
09:50 - 10:35 Godzina Wychowawcza Nr 12 - sala matematyczno - komputerowa
10:45 - 11:30 Technika Nr 12 - sala matematyczno - komputerowa mgr Dorota Borzymowska
11:50 - 12:35 Język Angielski Nr. 14-sala przyrodnicza mgr Kamila Rachowicz
12:45 - 13:30 Język Angielski Nr. 14-sala przyrodnicza mgr Kamila Rachowicz

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:05 - 08:50 Język Polski Nr. 13 -sala polonistyczno-historyczna mgr Agnieszka Miller Ważny
08:55 - 09:40 Język Polski Nr. 13 -sala polonistyczno-historyczna mgr Agnieszka Miller Ważny
09:50 - 10:35 Historia Nr. 13 -sala polonistyczno-historyczna mgr Agnieszka Miller Ważny
10:45 - 11:30 Przyroda Nr. 14-sala przyrodnicza mgr inż.Edyta Gudowska
11:50 - 12:35 Historia Nr. 13 -sala polonistyczno-historyczna mgr Zbigniew Duszyński
Programowanie