Szkoła Podstawowa im.Papieża Jana Pawła II w Czarnem Dolnem

Szkoła Podstawowa - Klasa klasa VII

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:05 - 08:50 Język Polski Nr. 14-sala przyrodnicza mgr Agnieszka Miller Ważny
08:55 - 09:40 Religia Sala Językowa ksiądz mgr Tomasz Grzywiński
09:50 - 10:35 Matematyka Nr 12 - sala matematyczno - komputerowa mgr Dorota Borzymowska
10:45 - 11:30 Geografia Nr. 14-sala przyrodnicza mgr Beata Radomska
11:50 - 12:35 Plastyka Nr. 14-sala przyrodnicza Izabela Topolewska
12:45 - 13:30 Historia Nr. 13 -sala polonistyczno-historyczna mgr Agnieszka Miller Ważny
13:35 - 14:20 Wychowanie Fizyczne Sala gimnastyczna mgr Mirosław Kowalczyk

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:15 - 08:00 Język Angielski Nr 2 mgr Kamila Rachowicz
08:05 - 08:50 Biologia Nr. 14-sala przyrodnicza
08:55 - 09:40 Język Angielski Nr 2 mgr Kamila Rachowicz
09:50 - 10:35 Matematyka Nr 12 - sala matematyczno - komputerowa mgr Dorota Borzymowska
10:45 - 11:30 Chemia Nr. 14-sala przyrodnicza
11:50 - 12:35 Język Polski Nr. 13 -sala polonistyczno-historyczna mgr Agnieszka Miller Ważny
12:45 - 13:30 Godzina Wychowawcza Nr. 13 -sala polonistyczno-historyczna mgr Agnieszka Miller Ważny
13:35 - 14:20 Informatyka Nr 12 - sala matematyczno - komputerowa mgr Dorota Borzymowska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:15 - 08:00 Informatyka Nr 12 - sala matematyczno - komputerowa mgr Dorota Borzymowska
08:05 - 08:50 Historia Sala Językowa mgr Mirosław Kowalczyk
08:55 - 09:40 Język Polski Nr. 13 -sala polonistyczno-historyczna mgr Agnieszka Miller Ważny
09:50 - 10:35 Matematyka Nr 12 - sala matematyczno - komputerowa mgr Dorota Borzymowska
10:45 - 11:30 Religia Sala Językowa ksiądz mgr Tomasz Grzywiński
11:50 - 12:35 Język Polski Nr. 13 -sala polonistyczno-historyczna mgr Agnieszka Miller Ważny
12:45 - 13:30 Fizyka Nr. 14-sala przyrodnicza mgr Aneta Walczak
13:35 - 14:20 Muzyka Nr. 13 -sala polonistyczno-historyczna Izabela Topolewska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:05 - 08:50 Język Polski Nr. 13 -sala polonistyczno-historyczna mgr Agnieszka Miller Ważny
08:55 - 09:40 WDŻ Nr. 14-sala przyrodnicza mgr Agnieszka Szczygielska-Mizera
09:50 - 10:35 Wychowanie Fizyczne Sala gimnastyczna mgr Mirosław Kowalczyk
10:45 - 11:30 Geografia Nr. 14-sala przyrodnicza mgr Beata Radomska
11:50 - 12:35 Fizyka Nr. 14-sala przyrodnicza mgr Aneta Walczak
12:45 - 13:30 Język Angielski Sala Językowa mgr Kamila Rachowicz
13:35 - 14:20 Język Angielski Sala Językowa mgr Kamila Rachowicz

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:05 - 08:50 Biologia Nr. 14-sala przyrodnicza mgr inż.Edyta Gudowska
J.Niemiecki Sala Językowa
Programowanie