17 listopada 2016 19:05 | Aktualności

Pasowanie na Ucznia i Przedszkolaka.

Pasowanie na Ucznia i na Przedszkolaka.

Dnia 4 listopada 2016r. w naszej szkole odbył się apel z okazji Pasowania na Ucznia i na Przedszkolaka.

Apel składał się z 3 części. W pierwszej części dzieci zaprezentowały swój program artystyczny ( mówiły wierszyki i śpiewały piosenki) przygotowany pod kierunkiem pań: Jolanty Rygielskiej i Izabeli Topolewskiej. Program artystyczny bardzo podobał się zebranej na sali publiczności, w tym rodzicom, którzy tłumnie przybyli na uroczystość.

Następnie dzieci „zdawały egzamin”, który wszyscy zaliczyli bez problemów.

Po „egzaminie” uczniowie klasy pierwszej oraz oddziału przedszkolnego złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar naszej szkoły. Aktu pasowania dokonała Pani Dyrektor - mgr inż. Edyta Gudowska.

Świeżo pasowani i otrzymali upominki od starszych kolegów.

Po apelu dzieci i rodzice zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez niezawodne mamy.

Wszystkim pierwszakom i przedszkolakom życzymy wielu sukcesów!