Szkoła Podstawowa im.Papieża Jana Pawła II w Czarnem Dolnem

27 listopada 2016 16:12 | Aktualności

Najsympatyczniejsi uczniowie w naszej szkole.

21 listopada - podsumowanie Tygodnia Życzliwości

Pani Dyrektor podziękowała organizatorom: pani Sylwii Blumkowskiej, p. Karolinie Józwowskiej, p. Agnieszce Miller-Ważny, panu Mirosławowi Kowalczyk za przygotowanie przedsięwzięcia. Wręczono dyplomy i ordery uśmiechu najżyczliwszym uczniom w klasach wybranym podczas wyborów przeprowadzonych przez Samorząd Uczniowski 17 listopada. Pani Dyrektor pogratulowała najsympatyczniejszym:

Wiktor Krystoforski - oddział przedszkolny,

Bartłomiej Karbowski - kl. I,

Mateusz Jabłonka - kl. II,

Wiktoria Blumkowska - kl. III,

Nikola Treder - kl. IV,

Jakub Drański - kl. V,

Wiktoria Mateńka - kl. VI.

Przez cały czas trwania tygodnia przyjaźni i życzliwości uczniowie w klasach wykonywali pewne zadania, z których powstały szkolne gazetki. Wszystko po to, aby uczniowie w każdej chwili mogli sobie przypomnieć, czym jest przyjaźń, tolerancja, co to znaczy być otwartym, radosnym, uśmiechniętym i życzliwym. Impreza została ciepło przyjęta przez uczniów.