Szkoła Podstawowa im.Papieża Jana Pawła II w Czarnem Dolnem

05 grudnia 2016 06:28 | Aktualności

Akcja Charytatywna.

SU przyłączył się do akcji charytatywnej

SU wziął udział w akcji charytatywnej „Szkoło Pomóż i Ty”.  Chętni uczniowie sprzedawali wśród uczniów i dorosłych cegiełki – pomoce naukowe w formie ładnego karnetu z wizerunkiem zwierzątka.Zebrane 186,82 zł zostało przekazane Fundacji, która w tym roku pomaga podopiecznemu 19-letniemu Danielowi Czerniak cierpiącemu na porażenie mózgowe objawiające się niedowładem czterokończynowym oraz padaczką. Specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny tj. rowerowózek ułatwi podróżowanie z najbliższymi i ukoi niepokój poprzez kontakt z naturą. SU dziękuje wszystkim, którzy zakupili cegiełki, z których dochód przeznaczony zostanie na specjalistyczny sprzęt dla Daniela.Wspólnie wkraczamy w świat ogromnych wartości, jakimi są otwartość na problemy drugiego człowieka, życzliwość, sprawiedliwość, a przede wszystkim dobroć!