18 czerwca 2017 18:30 | Aktualności

Festyn Rodzinny - 22 czerwca 2017 roku - czwartek.

Każdego roku w naszej szkole organizujemy Festyn Rodzinny. W  czwartkowe przedpołudnie  zapraszamy do nas wszystkich, którzy chcą z nami spędzić swój wolny czas.

Do każdego festynu przygotowujemy się z dużym wyprzedzeniem. Każdy pracownik szkoły ma w tym swój duży udział, ale przy pomocy naszych uczniów i ich rodziców wielu rzeczy nie dałoby się zrobić. Zapraszamy do wspólej zabawy.

W czasie festynu promujemy przede wszystkim zdrowy i aktywny tryb życia. Dlatego też oprócz rozgrywek sportowych, w których biorą udział uczniowie wraz ze swoimi rodzinami, można skosztować racuchów robionych przez nasze panie kucharki oraz wypieków robionych przez mamy naszych uczniów oraz ognisko z kiełbaskami. Poza tym każdego roku staramy się by pojawiły się na festynie także inne atrakcje, np. zjeżdżalnia, trampoliny, malowanie twarz, wizaż i malowanie paznokci.

W  Festynie Rodzinnym w Czarnem Dolnem wzieli udział Strażacy z OSP z Czarnego Dolnego - z pokazem w wykonaniu pana Janczaka - pierwsza pomoc w nagłych wypadkach  oraz Policjanci z Kwidzyna i Gardei w ramach działań ,,Bezpieczne wakacje".

Mundurowi podczas wizyty rozmawiali o bezpieczeństwie podczas zabawy, wypoczynku w czasie wakacji i bezpiecznych zachowań na drodze. Policjanci podczas  spotkań w szkole promowali również ogólnopolską kampanię ,,Kręci mnie bezpieczeństwo".