22 sierpnia 2017 14:51 | Aktualności

Początek roku szkolnego 2017/2018

Drodzy Uczniowie, Miłe Przedszkolaki!

Życzymy Wam by nauka w nowym roku szkolny 2017/2018 była udaną przygodą edukacyjną, zapewniającą mądre poznawanie świata i rozwijania własnych talentów. Niech czas spędzony w szkole zaowocuje zdobywaniem wiedzy, dobrymi ocenami, ciekawymi zajęciami w przyjaznej, pełnej życzliwości atmosferze oraz wspaniałymi i trwałymi przyjaźniami. Szczególnie ciepłe życzenia kierujemy do dzieci, które po raz pierwszy przekraczają progi szkoły lub przedszkola. Niech radość i entuzjazm towarzyszą Wam podczas całej  Waszej drogi edukacyjnej, na którą  wkraczacie.

Szanowni Nauczyciele, Dyrektorzy i Pracownicy Szkół oraz Rodzice,

Z okazji rozpoczynającego się  nowego szkolnego 2017/2018 pragniemy życzyć Państwu by był on udany i pełen sukcesów. Jak zwykle w pierwszym dniu szkoły wszystkim towarzyszą wielkie oczekiwania i nadzieje. Pragniemy, aby wiele ambitnych planów i przedsięwzięć edukacyjnych zostało zrealizowanych w rozpoczynającym się dzisiaj okresie szkolnym. Nauczycielom przekazujemy serdeczne pozdrowienia wyrażając nadzieję, że wytrwałość, cierpliwość i satysfakcja zawodowa będą z nimi na co dzień.
Życzenia spokojnego roku szkolnego przekazujemy również wszystkim rodzicom. Ich zaangażowanie w sprawy szkolne jest cenne i zawsze mile widziane.  Liczymy zatem na dobrą współpracę i pomoc w procesie edukacyjnym i wychowawczym.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Szkolnym!