24 października 2017 17:08 | Aktualności

Warsztaty matematyczne dla uczniów i rodziców.

Dnia 3 października odbyły się w klasie trzeciej warsztaty matematyczne, w których uczestniczyli uczniowie i ich rodzice. Warsztaty, które zostały zorganizowane z inicjatywy wychowawczyni miały na celu zapoznanie uczniów i rodziców z typowymi zadaniami matematycznymi, które występują na Sprawdzianie Trzecioklasisty Operon, wspólne rozwiązywanie zadań różnymi sposobami oraz integrację dzieci i rodziców. Wszyscy uczestnicy warsztatów wykazali się ogromnym zaangażowaniem i kreatywnością podczas rozwiązywania niełatwych zadań.  Na zakończenie spotkania dzieci i rodzice zostali zapoznani z ,,kartami Grabowskiego, kartami, które ułatwiają dzieciom opanowanie tabliczki mnożenia. Następne warsztaty zostały zaplanowane na 7 listopada 2017 r.