23 listopada 2017 17:02 | Aktualności

Dzień Życzliwości i pozdrowień w naszej szkole.

21 listopada 2017 r. w naszej szkole obchodziliśmy „Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień”. Okazał się dniem pełnym uśmiechu, miłych słów, ciepłych spojrzeń i serdecznych gestów. Udział w akcji przypomniał nam, czym jest serdeczność na co dzień. Zabawa polegała na przygotowaniu pozdrowień, bądź życzeń dla przyjaciół, znajomych lub nauczycieli i zapisaniu ich na specjalnie przygotowanych przez siebie karteczkach                           (np. w kształcie jabłek lub uśmiechniętych buziek), a następnie przypięciu ich  na tablicy korkowej w holu nowej szkoły – uczniowie klas IV-VII lub zawieszeniu ich na „Drzewkach życzeń i pozdrowień”, które uczniowie klas młodszych mieli w starej szkole. Dodatkową atrakcją zabawy było wybranie „Najżyczliwszego ucznia w klasie”, którzy byli odznaczeni przez panią Dyrektor Orderem Życzliwości. Najżyczliwszy uczeń w klasie znalazł się                       w składzie  Kapituły Orderu Życzliwości, która wraz z panią Dyrektor Edytą Gudowską, panią Iwoną Tutką, panią Magdą Michalską wybrała „Najżyczliwszą klasę”. Każda z osób przyznała punkty: 3, 2, 1 zdjęciom, które według niej najlepiej zobrazowały ŻYCZLIWOŚĆ. Wcześniej każda klasa ubrana jednolicie (bluzka w wybranym przez siebie kolorze) wykonała                                   z wychowawcą wspólne zdjęcie, na którym ukazała, jak pojmuje ŻYCZLIWOŚĆ.                             Do wykonanego zdjęcia dołączyła RECEPTĘ NA UŚMIECH! Liczyła się kreatywność i dobra zabawa! Wygrała klasa I, otrzymując  słodką niespodziankę. Na II miejscu znalazła się kl.VII, a tuż za nią klasa IV. Dziękujemy za udział w zabawie!

Najżyczliwsi w szkole:

Alan Lipiec – oddział przedszkolny