14 stycznia 2018 18:25 | Aktualności

Akcja charytatywna - udział Samorządu Uczniowskiego.

SU przyłączył się do akcji charytatywnej

SU-  jak co roku - wziął udział w akcji charytatywnej „Szkoło Pomóż i Ty”.  Chętni uczniowie sprzedawali wśród uczniów i dorosłych cegiełki – pomoce naukowe w formie ładnego karnetu  z wizerunkiem zwierzątka.Zebrane 210,20 zł zostało przekazane Fundacji, która  w tym roku pomaga podopiecznej 17-letniej Oliwii Kielusiak, która pomimo przepukliny oponowo-rdzeniowej i niedowładu kończyn dolnych jest aktywną i wzorową uczennicą z pasjami. Specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny tj. aktywny sortowy wózek inwalidzki oprócz rehabilitacji ułatwi realizację pasji poprzez udział w kursach tańca i zawodach sportowych. SU dziękuje wszystkim, którzy zakupili cegiełki,  z których dochód przeznaczony zostanie na specjalistyczny sprzęt dla Oliwii.Wspólnie wkraczamy w świat ogromnych wartości, jakimi są otwartość na problemy drugiego człowieka, życzliwość, sprawiedliwość, a przede wszystkim dobroć!