25 maja 2018 22:58 | Aktualności

Interaktywne widowisko telewizyjne ,,Talent Show".

Interaktywne widowisko telewizyjne „Talent Show”

7 maja 2018r. pod opieką p. Agnieszki Miller-Ważny i p. Karoliny Józwowskiej uczniowie klas IV-VII wzięli udział w interaktywnym widowisku telewizyjnym pt. „Talent Show, czyli kulisy produkcji telewizyjnych”, które odbyło się w Kinoteatrze w Kwidzynie. Uczniowie mogli zobaczyć, jak na planie pracuje ekipa filmowa, operator kamery, realizator obrazu, dźwięku i zawodowi aktorzy. Następnie odważni uczniowie, dzięki otrzymanym biletom szczęścia, mieli możliwość zaprezentowania swoich zdolności z zakresu dykcji, śpiewu czy tańca przed zgromadzoną publicznością. Z naszej szkoły z niełatwym zadaniem dykcyjnym zmierzyła się Jagoda Słabicka, taniec zaprezentował nam Arkadiusz Mateńka, a w teledysku wystąpiła Wiktoria Frela. Praca z reżyserem, operatorami kamer i montażystami pozwoliła naszym wychowankom poznać kulisy produkcji  telewizyjnych. Widownia bawiła się doskonale, żywo reagowała i nagradzała gromkimi brawami odważnych artystów. Efektem wspólnej pracy będzie teledysk zmontowany i przesłany naszej szkole. Wszyscy                                  z niecierpliwością czekamy, aby jeszcze raz  zobaczyć naszych utalentowanych uczniów i przypomnieć sobie mile spędzony czas.